Kart Tamiri

Kombi Kart Kombi Elektronik Kart Tamiri

Kavacık Baymak Servisi olarak Kombi kart tamiri hizmeti vermekteyiz Baymak kombi kart tamiri teknik bilgi ve tecrübe gerektiren bir cihazdır lütfen evinizde kullanmakta olduğunuz doğalgaz cihazlarına kendiniz müdahalede bulunmayın! En yakın Kavacık baymak kombi servisinden teknik destek alın biz  size bir telefon kadar yakınız.

Kavacık baymak kombilin kartının arızalanmasının nedenleri voltaj yükselmesi ve düşmesine bağlı arıza yapan kombi kartlarınızı kavacık baymak kombi servisimizde tamir ediyor.

Ülkemiz için ve bizler için milli servet değerindeki kombi kartları günümüzde yüksek rakamlara değişmektedir. Bizler alternatif olarak tamir seçeneği sunuyoruz

Baymak markalı arızalı kombi kartın yerine takılan yeni karta günümüzde çitti bir külfet şeklini aldı ve yeni sinede yenilenme yani tamirlisinde 1 yıl garanti vermekteyiz çitti yüksek mevtada olan yeni kartın yerine tamirli yani revizyonlu kart ön plana çıkmaktadır lira değerindeki bu kartlar sizlerin bütçesini sarsmakta.

Firmamız kavacık baymak kombi servisi üstelik yeni alacağınız kartın YARI  fiyatına ve 1 yıl garanti vererek hizmet vermekteyiz.

Firmamıza Türkiye’nin her bölgesinden arızalı kart gelmekte ve 24 saat içerisinde tamir yapılarak tamir garanti belgesi ile birlikte müşterilerimize geri yollanmaktadır.

Kombi Elektronik Kartı Nedir?

Baymak markalı kombilerinizin ön paneli içerisinde bulunan ve kombinizin çalışma sistemine kumanda eden elektronik işlemcilerden oluşan (kit) kart bulunmaktadır. Bu kart üzerindeki elektronik devreler zamanlar aşınır ve değerlerini kaybeder.

Düzensiz voltajların sürekli inip çıkması da buna çok büyük etkendir.

Elektronik kombi kart üzerinde bulunan bilgisayar programlı işlemciler, dirençler, entegreler ve röleler sürekli devrede olduğundan en küçük voltaj düşmesi ve yükselmesi kart üzerinde tahribat oluşturur ve baymak kombi kartınıza zarar vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir